Uitbreiding van ons team

Home » Uitbreiding van ons team » Nieuws » Uitbreiding van ons team

Om de benodigde service binnen de continu groeiende Datacentermarkt te blijven verbeteren en onze diensten nog meer te professionaliseren hebben wij de afgelopen periode ons team weer verder uitgebreid.

Er zijn 5 extra monteurs aangevangen en Etienne van Zomeren is als manager operations begonnen. Door zijn jarenlange ervaring op de vlakken van techniek, projectmatig werken, procesverbetering en management zal hij ook de komende periode een positieve bijdrage voor onze organisatie zijn.

Etienne van Zomeren - First-CaseEtienne van Zomeren:
In deze dynamische markt is het van belang dat we als organisatie flexibel, betrouwbaar en efficiënt onze diensten kunnen leveren. Er is een prachtig gedreven en betrokken team aanwezig om hier nog verdere stappen in te gaan maken.” 

in Nieuws door evz Commentaar is uitgeschakeld